Birbirinden güzel, Aşk sözleri, Anne baba - Mutluluk - Nefret - Sevgiliye Mesajlar atabilirsiniz.
Kapak olacak sözler.
''"Hiçbir zaman anlamadın. Ben sana kazanmak için gelmemiştim, 'beraberlik' yeterdi." - Engin 

Hasret Sözleri Reklam

Hasret Sözleri – Hasret Mesajları

– Tüm kainatı sana göndermek isterdim ama sadece seni seven kalbimi, sana döktüğüm gözyaşlarını ve senin için beslediğim umutlarımı gönderiyorum.

– Şimdi, çok uzaklarda gurbet ellerdeyim gelemem bebeğim, gurbetlerdeyim denizlere sor söylesinler senin hayalin tek tesellim.

– Bu gece rüyama gir gizlice beni sımsıkı sar. öp kokla iyice son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice.

– Hasretin öldürdü beni şimdi geceler çaresiz geceler sensiz bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sensiz. söylemiş miydim? hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

– Gökyüzünde yıldız var, bakmaya doyamam, gene aklıma düştün bu gece uyuyamam. artık bulutlara yazıyorum hasretimi, yağmur yağınca anlarsın ne çok özlediğimi.

– Yalnızlık, ne mavi derinlikleri olan denizlerde, ne de sıcak çöllerde olmaktır. yalnızlık, bu kentte seni arayıp da bulamamaktır.

– Elinden dal gibi düşerken ümit, ne bir hasret dinle, ne bir ah işit. mademki olmuyor, bir yaprak ol, esen rüzgarla git.

– Bu gece gözlerinde ayın dogmasını bekle , yıldızlara dokunmaya çalış dokunamagın için üzülme onları segretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

– Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.

– Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

– Kar beyazdır öIüm eIIerinden, güIüm yine yoksun diye düşmanım her güne!

– Şimdi uzaktasın, benimle değil Ben ise yalnızım, seninle değil Adın kalbimde, dilimde değil Seni çok özledim, elimde değil.

– Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım.

– Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü ÖZLEDiM.

– Ne olurdu saadetlerin en büyüğü İşte ellerimde al diyebilseydim, Anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi Bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

– Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

– “Gözlerin takılır kalırsa uzaklara, hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız; bil ki bir yerlerde özleniyorsun…

– AkIımdan çıkmıyorsun, sensiz bomboş bu hayat, susma öyIe ne oIur, bana kendini anIat.

– Sen seni özIeyenin özIeminden habersiz özIemIe özIenmektesinsen varya sen, özIemIerin içinde en çok özIenensin.

– Her duyduğumda içimde daI daI sevginin çiçekIerini açtıran sesini özIedim, herşeyden önemIisi dostIuğun en güzeIini yaşatan seni özIedim.

– Hasretinden oIdum yüreğim yanar, bir avuç gökyüzünü etraf karanIık başımda dooIanır zaIim ayrıIık bir seni özIedim bir memIeketi!

– Yüreğim üşüyor senden uzakIardayken gözIerim daIıyor sensiz sabahIarken! Ve ben yine seni bekIiyorum.

– KuIakIarım duymak istiyor, bugün haIa, o güzeI sesini hayat sensiz geçmiyor! İstiyorum artık sevgini!

Kategoriler

#En çok okunanlar

© 2014 - 2018 İle İlgili Sözler- İzinsiz kopyalanamaz. ilgilisozler.net - Güzel Sözler -