Birbirinden güzel, Aşk sözleri, Anne baba - Mutluluk - Nefret - Sevgiliye Mesajlar atabilirsiniz.
Kapak olacak sözler.
''"Hiçbir zaman anlamadın. Ben sana kazanmak için gelmemiştim, 'beraberlik' yeterdi." - Engin 

Reklam

çevremizi temiz tutalım

 

Özür dilemek asla bir insanı küçük düşürmez, akside erdemli biri olduğunu gösterir.. Sevgilinizden özür dilemek için zaman kısa olabilir. Elini çabuk tut.. Veya arkadaşınla aran bozuldu.. Ondan özür dileyebilirsin herşey , eskisi gibi olabilir. Zaman çabuk geçiyor kalp kırmaya değmez o yüzden özür mesajlarını hemen gönder!

 

#

Hayat çok garip be.öyle önüne gelene selam vermiyor.arkasınca koşasın gerek.aynen aşk gibi.arkasınca koşmazsan,hepten kaybedersin.
sevdiğimi bil sevgılı seni sevdiğimi öğren artık.. hakan hasyakan
seni senden önce gelenlerden niye ayırdım diye hiç sordun mu sen sormasan da ben söyleyeyim çünkü senden sadece bi tane var..;
Ben Özür diliyemem beceremem o sözleri fakat gözüme bakarsan anlarsın pişmanlığımı anlarsın çaresiz liği mi ben Özür diliyemem bakarsan gözlerime anlarsın ama iyi bakarsan kalpten bakarsan anlarsın ben herşeyi bizim için yaptım Elveda
Sana hasret kalacagimi bilseydim. Bu gun hic yerimnen kalkmazdim. Hic gunewe bakip mutluluk iwiklari sacmazdim. Bu goruwe hic kowarak gelmezdim. Geldiyim an ayrilik haberin duymazdim. Bana tatlim derdin. Neden gitdin nasil kiydin sevgimize.

Kategoriler

#En çok okunanlar

© 2014 - 2018 İle İlgili Sözler- İzinsiz kopyalanamaz. ilgilisozler.net - Güzel Sözler -