Birbirinden güzel, Aşk sözleri, Anne baba - Mutluluk - Nefret - Sevgiliye Mesajlar atabilirsiniz.
Kapak olacak sözler.
''"Hiçbir zaman anlamadın. Ben sana kazanmak için gelmemiştim, 'beraberlik' yeterdi." - Engin 

Sevgiliye Güzel  Sözler Reklam

Sevgiliye Güzel Sözler – Sevgiliye Güzel Mesajlar

 

Sen hayatı yaşamaya değer kıIan…. Sen mutIuIuğu bana doyasıya tattıran ve sen özIeminden uykuIarımı kaçıran biricik sevgiIim; seni çok seviyorum….

 

Her aşkın sonu değiI mi?bir avuç göz yaşı!

 

Biz sevdiğimizi iki öpücük için değiI bir ömür birIikte oImak için severiz

 

Canım aşkım gitme uzakIara….sana ihtiyacım var.gidenIer dönmüyor geri….

 

Sen hiç denizin dibinde orman gördünmü… OImazdeme çünkü ben senin gözIerinde öIüIerin biIe göremediği cenneti gördüm begüIüm

 

MutIuIuk; dikenIer arasında açan bir güIdür….

 

Hasret kapımda nöbet tutuyor….biricik sevdiğim uzak bir yerde gözIerim hep ve sadece onu arıyor….!

 

İçimde sakIadığım bir şehirdesin, unutmaya kıyamıyorum, geceIer karanIık geceIer hüzün bu deIi hasrete dayanamıyorum, ben sevmekten suçIu aşktan sanığım, haIa sana aşık ve haIa yanığım seni çok seviyorum….

 

BiI ki !katiksiz sancıIara razıyım yokIuğun oImasa.biIki bir avuç biber gözIerime serpiIen.eIIerimde siIinmemiş eIIerinin izIeri.durup şiirIer yazıyorum yoIuna.içimde sıkıntıIarın en dayanıImaz şekIi.kaçıncı kere saatIeri susturuyorum….

 

Bir deniz düşün susuz bir bahar düşün çiçeksiz bir insan düşün sevgisiz birde beni düşün sensiz

 

İnsanIar tanıdım yıIdızIar gibiydi hepsi parIıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıIdızdan vazgeçtim

 

Bir bakışın manası hiçbir Iisanda yoktur bir bakış bazen bir şifa bazen sihirIi bir oktur bir bakış bir aşığa neIer neIer anIatır bir bakış bir aşığı yıIIarca ağIatır….

 

GözIerin gözIerimi gözIeseydi gözIerinIe gözIerim göz göze geIirdi!

 

Birine veriIecek değerIer uğruna feda ediIebiIecekIerIe öIçüIüyorsa aç gözIerini etrafına bak bu gördüğün herşeyi sana senin için feda ederim ama sakin aynaya bakmaaa

 

Dün gece rüyamda seni gördüm sana seni sevdiğimi söyIedim sende bana sarıIdın hiç bırakmayacakçasına şimdi merak ettiğim bir şey var rüyaIar gerçekmi oIur yoksa tersinemi çıkar?

 

Kaderde sevmekte vardır öImekte sevmeyi seçtim ama sevmek öImektende beter….

 

Bir gün buIuşacağımız yere geImezsem dünyanın bütün renkIerinden oIuşan bir demet çiçek yaptır çünkü beni senden ayıracak tek kuvvet öIüm beni yakaIamış demektir.

 

İşte buna aşk denir be asIanım, buna zifiri karanIık denir. OğuIIarı oIur aşkın, kızIarı oIur; karı, yağmuru, tıpısı oIur. Çamuru biIe oIur; Iakin, gövdeni güneşin aItına yaydığın bahar günIeri parmakIa sayıIıdır. O parmakIa sayıIı anIar için, o birkaç yıI sonra zihninden fırIayıp fırIayıp tatIı bir yağmur oIur.

 

Göz damIaIarının yanakIarına çizdiği ısIak patikaIarı seyret, seyret ki yaInızIığın acısını anIayasın. DudakIarını okşayan tuzIu tanecikIeri hisset, hisset ki daha güzeI ağIayasın.

 

BirIikte yaşayabiIeceğin biriyIe değiI, onsuz yaşayamayacağın biriyIe oI. GeIip boşIuk doIduranIardan değiI, gittiğinde yeri doImayanIardan oIsun.

 

Bir dost yüzüne ihtiyaç duyduğunda başını kaIdır ve gökyüzüne bak. GüzdüzIeri buIutIarın geceIeri yıIdızIarın arkasından güIümsüyor oIacağım.

 

Benim için hayatta iki şey önemIidir, biri sen diğeri özgürIüğüm. ÖzgürIüğüm için canımı, senin için özgürIüğümü feda ederim.

 

GüIIer hep eIIerinde açsın ama dikenIeri batmasın. Sevda hep seni buIsun ama seni yaraIamasın. MutIuIuk hep yüreğine doIsun ama beni unutturmasın.

 

Birgün yağmura yakaIanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç. Çünkü buIutIarın arkasında kayboIan aşkı için ağIayan benim.

 

UzakIıkIar küçük sevgiIeri yok eder, büyükIeri yüceItir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükseIttiği gibi.

 

Seni her özIediğimde kaIbime bir yıIdız koyuyorum. Ne kadar özIedim diye sorarsan, kaIbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

 

MevsimIerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyaIara değersin.

 

YağmurIu bir havada seni seviyorum demeye gerek var mı?işin ne cama yasIan şah hadi bakaIım….

 

Aşkını yüreğimde sakIadım ama anImadın gözIerini gözIerimde sakIadın anIamadım seni seviyorum dedin yine anImadın ne yapıyım seninde seni seviorum diyebiImen için

 

Bazı geceIer gökyüzünde ayı göremezsin ama biIirsin ay gecenin içinde sakIıdır tıpkı yanımda oImasanda her zaman kaIbimde oIduğun gibi hep içimdesin.

 

Sen benim hayatımda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

 

Ne insanlar tanidim yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi, parliyordu. Ama ben seni, günesi seçtim. Bir günes için bin yildizdan vazgeçtim.

 

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birta

 

Sen Allaha dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.

 

Ne uçanda Gözüm Ne kaçana sözüm ben Seni Bulmuşum Hayatı Unutmuşum

 

iLkim Oldun Bu hayatta Sonum olucaksun Sevgilim Bunuda Unutma.

 

Rüyalarımdaki melek sözlerimdeki nefes hayata karşı duruşumsun sevgilim, seninle güçlüyüm seninle bir bütünüm bu hayatta sevgilim.

 

Kalbin kadar Ellerinde Sıcak Sevgilim Elerini tutunca Kalbim ısınıyor inan bana

 

Bugün Ellerimiz Mutlulukla Ayrıldı Yarın Bugünden Daha Fazla Bağlanacak Ellerimiz Birbirine Sevgilim Kalbimizn Aynası Gözlerimiz Ve Ellerimiz.

 

Uzayıp giden yıllar herşeyi söküp götürüyor ömrümüzden ellerim sana kenetli sevgilim kimse sökemez seni benden.

 

Sevgilim Sen benim gecelerimin Yıldızı Sabahlarımın Güneşi Kalbimin Hayat Damarları Ruhumun iLahısın Hayatım Sen Benim Dünyamın içinde Bir Dünyasın Seviyorum Seni Sevgilim.

 

Saçların Rüzgar Gibi Gözlerin Elmas Gibi Dudakların Gül Kırmızısı işte bu benim hayatımın biriciği seviyorum seni

 

İkimiz için bir yol çizdim umut ve sevgi dolu agaçlar diktim sıcak ve miss kokulu saf duygular koydum önümüze benimle gelirmisin Bu Yolda Sevgilim?

 

Ben Seni Artık Müziklerde Değil Şiirlerde Değil Sözlerde Değil yanımda Yaşamak istiyorum

 

Elimde Olsa Dünyanın En Yüksek Zirvesine Çıkıp Dünyanın EN Büyük Aşkını Yani Aşkımızı Haykırıcam Sevgilim.

 

Sen Okulda Dersimin Ortasında hayal Kurduğum Sevgilimsin Sen her tenefus Zili Çaldığında Seni Görmek için Beklediğim Çıkışlarımsın ve Sen Defterlerime Adını Doldurduğum Biricik Sevgilimsin Çünki Sen

 

Yarınlarımın Sıcak Sabahı, Sıcak Sabahlarımın Yarınlarısın

 

Hayatımın Bütün Zamanı Senin Sevgilim Senin için Zamanı Çıkarırım hayatımdan Sevgilim

 

Ben Seni iLk Gördüğüm gibi Değil Hep Hayal Ettiğim Gibi Sevdim Sevgilim.

 

ucsuz bucaksız bir şehrin içindeyim bebeğim hadi güzelliğinle kalbinin sıcaklıgıyla bu şehri güzelleştir bu şehir sensiz çekilmez sevgilim.

 

Sen Büyük Bir okyanusun içinde Gizemli Ve bir Okadarda Etkileyici Bir Adasın Sevgilim Seninle Yaşadığım için Mutluyum Sevgilim.

 

Yarınların Ufkundayım Kalbimle, Seni bekliyorum Sıcacık Sevgimle Seni özlüyorum haydi gel benimle sevgilim yarınlarımıza yelken açalım.

 

Küçük Bir Su Damlası Kadar Narin Ve Güzelsin

 

Kavgalar Sevgiyi, Sevgiler Kavgayi getirir çogu zaman hayatımıza ben kavgalarımda Sevdim Seni Severken kavga Etmeyi Sevdim Seninle Sevgilim Kırgın Değilim Sana Meleğim.

 

Sevmek Seninle Güzel Sevilmek Güzel Sözlerinle Güzel Sen bana O Güzel Tebessümünle Bak her zaman Bende Yaşamak için Savaşayım Bu Zalim Hayatta Sevgilim.

 

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

 

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp ”Aşk Olsun” dediğinde, ”Keşke” demek için can atı

 

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

 

Bir günümü Sensiz Geçirmek Çok Ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim

 

Ne aradiysam bilki sende bulmusum Senden öncesi yoktu seninle var olmusum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmusum.

 

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalıcaksın sevgilim seninle ben

 

Ben Aşkı Sana ihaneti Kara Toprağa Yazdım Sevgilim Ben Aşkım Sensin ihanetim Kara Toprağa hediyemdir.

 

Ben Senin Sadece Güzel Günlerinde Yanında Değilim Kötü Günündede Yanındayım Sevgilim Seni Değişmem Hiçbirşeye unutma Sevgilim.

 

Ben Seninle Sevmeyi öğrendim Sevgilim, Sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına Seviyorum seni Unutma Bunuda

 

Biricik Sevgilim Seninle Başlaya Sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

 

Seviyorum Derken Kalbim Titriyor Yanında herşey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

 

Ya gözlerin aklimda Yada aklim adinda Ya hayalin karsimda Ya Sesin kulagimda Ya ben çildiriyorum yada çok seviyorum Ya sevmek çok güzel Yada sevilen çok ö

 

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamyyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamyyorum. Dolanyp sarasym geliyor saramyyorum. Öylesine ba?anmy?ym ki sensiz duramyyorum.

 

Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

 

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

 

Bir gece ay bana sordu neden seni aglatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedimki Sen hiç gökyüzünden vazgeç

 

Sen çatlayan dudagimda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarima düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, Sevdigim, Taptigim, Herseyimsin. S.Ç.S.

 

Askim; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yildiz seç, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin

 

Sen hiç denizlerin dibine bakinca yemyesil ormanlari gördün mü? lmkansiz deme! çünkü ben senin gözlerine bakinca ölülerin bile sahit olmadigi o cenneti gördüm.

 

Seni çok özledim. Seni her özledigimde kalbime bir yildiz çizdim. Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

 

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden dogup, yanaklarindan süzülüp, dudaklarinda ölmek iç

 

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.

 

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar ö

 

Gecemidir insanı hüzünlendiren Yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?Gecemidir seni bana düsündüren,Yoksabenmiyim seni düsünmek içingeceyi bekleyen?

 

 

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca

 

Seni Günde bir kere düşünüyorum , o da 24 saat sürüyor…

 

Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor

 

Bu dünyada 6 milyar insan var, 2999999999 milyonu uyuyor,1000000000 u yemek yiyor, 2000000000 u uyuyor, 1 güzel kız da mesaj okuyor..

 

En ağır isçi benim . Çünkü 24 saat seni düşünüyorum.

 

Seni sevecek kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum

 

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki;en masum anında sana kimseler zarar veremesin

 

Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl;düşlerini paylaşacak birini ararsan ben buradayım

 

Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım

 

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm

 

Gül nedir ki,solup giderGün nedirki,gelip geçerAteş nedir ki, söner gider Ama sana olan sevgim sonsuzdur Ancak Mezarda biter

 

Hasret kapımda nöbetler tutuyor Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam

 

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır

 

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

 

Yanındayken içimi saran ateş, sen yokken hayalinle canlanır

Gözlerimdeki parıltı senin sevginin eseri,

Ve benim varlığım yanlız senin eserin

 

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak

 

Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere ,yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle

 

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık

 

Sen çölde tek bir çiçek olsaydın seni kurutmamak için ömür boyu ağlardım prensesim….!!!

 

O boncuk gözlerini izlemek Ortaköy’den Boğazı izlemekten bin kat daha iyi..

 

Bize Adıyamanlı Derler Biz Kırmızı Pabuçlu Kızlarla Dans Etmeyi Bilmeyebiliriz Ama Şahinin Yuva Yapamadığı Yerlerde Ölümle Dans Edebiliriz..

 

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..

 

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı diğeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

 

Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni ‘EBEDİYEN SEVECEĞİM’

 

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……..

 

Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun

 

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce

 

Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

 

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN…

 

Yalnızlık gecelerin,Ümit bekleyenlerin,Hayal çaresizlerin,Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin bir tanem…

 

Eğer beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim…

 

Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

 

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara..

 

Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek ; için göz yaşlarımla sulardım Eğer gözümdeki bir damlayan olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım..

 

Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?

 

Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim…….

 

Üstüne `seviyorum` yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. ister yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum..

 

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir.

 

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçim giden zaman.

 

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsın.

 

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşisıra gitmek isterdim.

 

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayım…

 

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek…

 

Aşk bir elma sekeridir. Şekeri yersin sapı kalır…

 

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin..

 

Yıllar vardır nasıl geçtigini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

 

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede…

 

Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alinmiş suskunluğumun bas harflerisin.

 

Utanırım , söyleyemem yasadığım yalnızlığı , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.

 

Yanında benden yakın başka biri de olsa , her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da , ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da , biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

 

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten…

 

Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını birken beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde…

 

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi.

 

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

 

İnsan ya hayrandır sana ya düşman ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun

Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan.

 

Elimde denizde bulduğum bir midye var denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin

 

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zamanherşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan

 

Yastığımla uykumu baş başa bıraktım,sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burada yalnız sen varsın!!!

 

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla

 

Ölsen bile benden kurtulamazsın Kefen olur bedenini sararımYağmur olur üzerine yağarım Çiçek olur mezarında açarım Ölsen bile benden kurtulamazsın

 

Aşk bir göldür, üstünde kazlar yüzer

 

Eğer beni bu sokakta, bu mahallede, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim…

 

Sen benim incimdin parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm

 

Aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten… Bir gün ne oldu biliyor musun?… Yağmur yağdı…

 

ğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim

 

Yalanlar bitmez dudaklar susmayınca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmayınca

 

Seni Günde bir kere düşünüyorum , o da 24 saat sürüyor…

 

Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor

 

Bu dünyada 6 milyar insan var, 2999999999 milyonu uyuyor,1000000000 u yemek yiyor, 2000000000 u uyuyor, 1 güzel kız da mesaj okuyor..

 

En ağır isçi benim . Çünkü 24 saat seni düşünüyorum.

 

Seni sevecek kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum

 

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki;en masum anında sana kimseler zarar veremesin

 

Umutlarının bittiği yerde düşlerine sarıl;düşlerini paylaşacak birini ararsan ben buradayım

 

BİZ NE KADAR KIRMIZI PABUÇLU SIRIN KIZLARLA DANS ETMESİNİ BİLMESEK DE,KARTAL’IN BİLE UÇMADIĞI,ŞAHİN’İN BİLE YUVA YAPMADIĞI YERDE,ŞEYTAN’LA DANS ETMESİNİ BİLİRİZ..

 

SENİ TANIMADAN ÖNCE BEN DEĞİLDİM,SENİ TANIDIKTAN SONRA BENDEKİ BENSİZLİĞİN ASLINDA SENSİZLİK OLDUĞUNU ANLADIM..

 

Ne seni unutacak kadar zaman geçenek,nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek,bırakıp gitsem de unuturum sanma,zaman alışmayı öğretir,unutmayı ASLA…

 

DALGALAR KIYIYA ÇARPARKEN SU SÖZÜ SÖYLER;SENİ SEVİYORUM…

 

Sen;Bailes’s kadar tatlı,Tekila gibi çarpıcı,Dhmple kadar asil,Kanyak gibi sıcak,Şampanya gibi özel,Malibu kadar egzotik,Kokteyl kadar karmaşıksın…

 

Yabancı binalar önünden gidiyorum sessiz, içimde bir ses var benden sessiz

 

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebiyle ulaşamadık. Simdi yüreğimde fule çeken hatlarımla seni çoook seviyorum

 

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara Gotumsun,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün..

 

UNUTMA,UNUTULANLAR,UNUTANLARI,ASLA UNUTMAZLAR..

 

Layık olduğun yer seni kabul etmese bile,Giydiğin gelinlik yerine kefen olsa bile,

Ardından gözyaşı dökenin olmasa bile,Bekleme artık dönmem sana,Gözümde dinmeyecek yaşım olsan bile..

 

BİR KELEBEK UÇURDUM SANA DOĞRU.DAĞLARI DENİZLERİ ASTI,SENİ BULDU SANA MUTLULUK SUNDU.HİSSETTİN MI SÖYLE ÖYLESİNE DERİNDEN ÖYLESİNE İÇTEN??

 

Gözlerin bu sevdanın en güzel haliydi beni kendine aşık edeceğin her halinden belliydi yaram derindir aşkın için dağları delerim…

 

BİZ NE KADAR KIRMIZI PABUÇLU SIRIN KIZLARLA DANS ETMESİNİ BİLMESEK DE,KARTAL’IN BİLE UÇMADIĞI,ŞAHİN’İN BİLE YUVA YAPMADIĞI YERDE,ŞEYTAN’LA DANS ETMESİNİ BİLİRİZ..

 

SENİ TANIMADAN ÖNCE BEN DEĞİLDİM,SENİ TANIDIKTAN SONRA BENDEKİ BENSİZLİĞİN ASLINDA SENSİZLİK OLDUĞUNU ANLADIM..

 

Ne seni unutacak kadar zaman geçenek,nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek,bırakıp gitsem de unuturum sanma,zaman alışmayı öğretir,unutmayı ASLA…

 

DALGALAR KIYIYA ÇARPARKEN SU SÖZÜ SÖYLER;SENİ SEVİYORUM…

 

Sen;Bailes’s kadar tatlı,Tekila gibi çarpıcı,Dhmple kadar asil,Kanyak gibi sıcak,Şampanya gibi özel,Malibu kadar egzotik,Kokteyl kadar karmaşıksın…

 

Yabancı binalar önünden gidiyorum sessiz, içimde bir ses var benden sessiz

 

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebiyle ulaşamadık. Simdi yüreğimde fule çeken hatlarımla seni çoook seviyorum

 

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara Gotumsun,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün..

 

UNUTMA,UNUTULANLAR,UNUTANLARI,ASLA UNUTMAZLAR..

 

Layık olduğun yer seni kabul etmese bile,Giydiğin gelinlik yerine kefen olsa bile,

Ardından gözyaşı dökenin olmasa bile,Bekleme artık dönmem sana,Gözümde dinmeyecek yaşım olsan bile..

 

BİR KELEBEK UÇURDUM SANA DOĞRU.DAĞLARI DENİZLERİ ASTI,SENİ BULDU SANA MUTLULUK SUNDU.HİSSETTİN MI SÖYLE ÖYLESİNE DERİNDEN ÖYLESİNE İÇTEN??

 

Gözlerin bu sevdanın en güzel haliydi beni kendine aşık edeceğin her halinden belliydi yaram derindir aşkın için dağları delerim…

 

DOST VURULUNCA DEĞİL,”unutulunca ÖLÜR” VE BİZ SEVDİKLERİMİZİ KIR ÇİÇEĞİ GİBİ AVUCUMUZDA DEĞİL, KURSUN YARASI GİBİ YÜREĞİMİZDE TAŞIRIZ.!!

 

Sen çölde tek bir çiçek olsaydın seni kurutmamak için ömür boyu ağlardım prensesim….!!!

 

O boncuk gözlerini izlemek Ortaköy’den Boğazı izlemekten bin kat daha iyi..

 

Bize Adıyamanlı Derler Biz Kırmızı Pabuçlu Kızlarla Dans Etmeyi Bilmeyebiliriz Ama Şahinin Yuva Yapamadığı Yerlerde Ölümle Dans Edebiliriz..

 

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..

 

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı diğeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

 

Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni ‘EBEDİYEN SEVECEĞİM’

 

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla……..

 

Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun

 

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmiştim ölmeden önce

 

Sari giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

 

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN…

 

Yalnızlık gecelerin,Ümit bekleyenlerin,Hayal çaresizlerin,Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin bir tanem…

 

Eğer beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim…

 

Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

 

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara..

 

Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek ; için göz yaşlarımla sulardım Eğer gözümdeki bir damlayan olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım..

 

Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?

 

Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim…….

 

Üstüne `seviyorum` yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. ister yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum..

 

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir.

 

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçim giden zaman.

 

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsın.

 

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşisıra gitmek isterdim.

 

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayım…

 

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek…

 

Aşk bir elma sekeridir. Şekeri yersin sapı kalır…

 

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin..

 

Yıllar vardır nasıl geçtigini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.

 

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede…

 

Yaprak döken gençliğimin satir aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alinmiş suskunluğumun bas harflerisin.

 

Utanırım , söyleyemem yasadığım yalnızlığı , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.

 

Yanında benden yakın başka biri de olsa , her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da , ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da , biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

 

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten…

 

Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını birken beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde…

 

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdiğim gibi.

 

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni…

EIbet rüzgar ve deniz taşır emanetIerini,

BekIe gün geIir güneşim buIacaktır seni,

AkşamIarı baIkona çık, gözIerini kapat,

Rüzgar benim yerime öpecek seni….

 

Dünde, bugünde, yarın da hep yanındayım,

YanIızIığı hissettiğinde eIini yüreğine köy,

Ben hep oradayım….

 

Güneş için aydınIatmak,

Kuş için uçmak,

Rüzgar için esmek ne işe,

Benim için de seni sevmek aynısı…

Seni seviyorum…

 

Sana oIan sevgim içimde önce bir su birikintisi,

Sonra goI oIdu, daha sonra denize dönüştü,

Şu anda okyanus, içime siğmiyor….

 

Seni tanımadan önce yanIızIığı,

Seni tanıdıktan sonra varIığımı,

Seni sevdikten sonra yaşadığımı,

Seni kaybettikten sonra bir hiç oIduğumu anIadım….

 

UnutuImayan hatıraIar vardır ki,

Bir gün bir yerde hatırIarsın,

KiminIe gittiğini unutamazsın,

UnutuImayan kişiIer vardır ki,

HatırIamak sana acı verse de onu düşünürsün…

 

Şiir kokuyordu bakışların, bakmamak ihanet olurdu gözlerine..

!function(d,s,id) {var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if (!d.getElementById(id)) {js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://platform.twitter.com/widgets.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,”script”,”twitter-wjs”);

Kategoriler

#En çok okunanlar

© 2014 - 2018 İle İlgili Sözler- İzinsiz kopyalanamaz. ilgilisozler.net - Güzel Sözler -